• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Integreeritav ahi Brandt BOP7568LX

Integreeritav ahi Brandt BOP7568LX  Integreeritav ahi Brandt BOP7568LX  Integreeritav ahi Brandt BOP7568LX  Integreeritav ahi Brandt BOP7568LX  
Veel pilte
Brandt BOP7568LX
838.80 € 866.75 €
Sinu võit: 27.95 €
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
Puutetundliku TFT ekraaniga täisautomaatne pürolüüspuhastusega ahi Brandtilt!
Kombineeritud küpsetamine auru abil - traditsioonilise toiduvalmistamise ja aurutamise ainulaadne kombinatsioon. Toiduvalmistamise ajal säilivad kõik toitained, tagades tervislikud toidud lihtsalt ja kiiresti. Valige üks kolmest aurufunktsioonist ja ahi määrab küpsetamiseks kõige sobivamad tingimused ise!
11 küpsetusfunktsiooni sh 3 aurufunktsiooni: kuum pöördõhk, ülemine- ja alumine küttekeha, pöördõhk alumise küttekehaga, ökoprogramm, grillimine, pöördõhk grilliga, pöördõhk alumise- ja ülemise küttekehaga, soojas hoidmine ja kolm auruga toiduvalmistamise funktsiooni liha-, linnuliha- ja kala toitudele.
Quattro Pulse õhuringlussüsteem tagab ühtlasema toiduvalmistamise igal küpsetustasandil. Tänu uuendatud disainile ja ainulaadsetele tuulutusavadele ahju igas nurgas jaotub kuum õhk ahjus täiesti ühtlaselt, seeläbi saavutatakse kiirem, ühtlasem ja energiasäästlikum küpsetamisprotsess.
Retseptiraamat -  Retseptiraamat võimaldab valida 15 erineva eelprogrammeeritud retsepti vahel. Valige sobiv retsept ja toidu kaal ning ahi programmeerib ise nii sobiva toiduvalmistamise funktsiooni kui ka temperatuuri ja küpsetusaja.
Autocook funktsioon - 9 täisautomaatset küpsetusprogrammi. Autocook on ainulaadne patendeeritud tehnoloogia, mis tänu täpsele andurile arvutab ise küpsetamise aja, valib küpsetusrežiimi, temperatuuri ja sobiliku kõrguse küpsetusplaadile.
Smart Assist funktsiooni kasutades valite endale sobiva küpsetusfunktsiooni ja ahi kohandab vastavalt valitule küpsetusaja.
4 võimsustasemega grill -  võite seadistada grilli võimsuse vastavalt vajadusele. Õige grilli võimsus tagab ideaalse  grillitud toidu.
Soft Close süsteem suleb ahjuukse järk-järgult õrna liikumisega, ilma igasuguse mürata.
Mugavamaks hooldamiskes on ahjul kolm pürolüüspuhastuse režiimi:
Pyro 2 h või Pyro 1,5 h - vali sobiva pikkusega puhastusprogramm vastavalt ahju määrduvuse astmele. Pürolüüs puhastustsükli käigus kuumutatakse ahi temperatuurini 500°C, ning sinna kogunenud rasv ja mustus põlevad ära. Mingeid kemikaale pole vaja ja ahi on  peale pürolüüsi nagu uus.
Clean 39 - puhastusprogramm kasutab eelneva küpsetusprotsessi käigus tekkinud jääksoojust ja puhastab ahju vaid 39 minutiga.
Jahe uks - Pürolüütilistel ahjudel on  neljakordse tugevdatud klaasiga uks, mis tänu spetsiaalsele ventilatsioonile ja ukse kujundusele püsib ka kõrgetel temperatuuridel suhteliselt jahe, temperatuur ei ületa  60° C.
Teleskoopsiin - komplektis kolmeastmelised teleskoopsiinid, et ligipääs valmistatud roogadele oleks võimalikult mugav ning ohutu.
Klaasist sisepind ja kergelt lahtivõetav konstruktsioon muudavad ukseklaaside puhastamise lihtsamaks kui varem.
Komplektis grillrest, 45 mm ja 20 mm sügavusega küpsetusplaadid.Ahju laius, cm
60
Ahju maht, L
73
Aurufunktsiooniga
+
Automaatprogramme
9
Elektrooniline taimer
+
Energiaklass
A+
Jahe uks
+
Küpsetusfunktsioone
11
Kuum pöördõhk
+
LCD ekraan
+
Mõõtmed K x L x S, mm
596 x 592 x 544
Pehmelt sulguv uks
+
Pürolüüspuhastus
3
Puutetundlik juhtimine
+
Retseptiraamat
15
Teleskoopsiine
1
Värv
Must
Ventilaator
+
Võimsus, W
3385