• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Integreeritav ahi Whirlpool AKZM8480WH

Integreeritav ahi Whirlpool AKZM8480WH  Integreeritav ahi Whirlpool AKZM8480WH  Integreeritav ahi Whirlpool AKZM8480WH  Integreeritav ahi Whirlpool AKZM8480WH  Integreeritav ahi Whirlpool AKZM8480WH  Integreeritav ahi Whirlpool AKZM8480WH  
Veel pilte
Whirlpool AKZM8480WH
366.12 € 378.32 €
Sinu võit: 12.20 €
Toode on laos!

See Whirlpooli ahi kuulub Absolute kollektsiooni, millele on omapärased moderne disain ning progressiivne tehnoloogia. Ahjul on isepuhastuv tehnoloogia, mis kasutab kõrgetemperatuurilist tsüklit toidujäätmete põrmustamiseks - lihtsasti puhastatav. Uudne tehnoloogia võimaldab toitu valmistada energiasäästlikult ning mugavalt - eelprogrammeeritud retseptid teevad küpsetamise lihtsamaks kui eales varem.

6th Sense Absolute - 3 sammu retseptid. Ahju juhtnupu abil saate valida optimaalsed küpsetussätted vaid 3 sammu abil. Valides ühe kuuest eelprogrammeeritud sätetest pakub ahi automaatselt optimaalset küpsetusfunktsiooni, sobilikku aega ning temperatuuri. Soovi korral on neid võimalik ise modifitseerida. Ready2cook - unustage eelsoojendus! Tänu Ready2cook funktsioonile kuumeneb ahi superkiirusel valitud temperatuurini. Cook3 - innovatiivne Cook3 funktsioon hoiab ära aroomide segunemise ahjus, mis lubab küpsetada kuni 3 erinevat rooga samaaegselt. Soft closing - tänu aeglaselt sulguvatele uksehingedele sulgub uks aeglase ja vaikse liigutusega. Sliding shelves - sellel ahjul on teleskoopriiulid mis võimaldavad teile kerge ja mugava ligipääsu roogadele. Absolute aesthetic - imetlusväärne ilu ja jõudlus. Absolute kollektsioon on loodud kõrgtehnoloogiliste köökide tarbeks. Lihtsasti kasutatav ning omalaadse viimistlusega Whirlpooli ahi on varustatud innovatiivse 6TH SENSE tehnoloogiaga, tänu millele saavutad kolme lihtsa sammu abil parima küpsetustulemuse. 

Ahju laius, cm
60
Ahju maht, L
73
Automaatprogramme
11
Disain
Absolute
Elektrooniline taimer
+
Elektrooniline temperatuuri reguleerimine
+
Energiaklass
A+
Grill
+
Jahe uks
+
Küpsetusprogramme
6
Kuum pöördõhk
+
LCD ekraan
+
Mõõtmed K x L x S, mm
595 x 595 x 564
Pehmelt sulguv uks
+
Puhastussüsteem
Pürolüüs
Teleskoopsiine
+
Värv
Valge