• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Integreeritav ahi Whirlpool W9OS24S1P

Integreeritav ahi Whirlpool W9OS24S1P  Integreeritav ahi Whirlpool W9OS24S1P  Integreeritav ahi Whirlpool W9OS24S1P  Integreeritav ahi Whirlpool W9OS24S1P  Integreeritav ahi Whirlpool W9OS24S1P  Integreeritav ahi Whirlpool W9OS24S1P  
Veel pilte
Whirlpool W9OS24S1P
637.55 € 658.80 €
Sinu võit: 21.25 €
Isepuhastuv ahi Whirlpool W kollektsioonist Smart Display, WiFi ühenduvuse ning aurufunktsiooniga!
W kollektsiooni ajatu disain täiendab mis tahes stiilis kööki. 6th Sense tehnoloogia abil valmistate mistahes retsepti perfektselt - kuni 60 teie eluviisi ja dieediga kokku sobivat küpsetuskombinatsiooni täieliku abistatud toiduvalmistamiskogemuse tagamiseks.
Ready2Cook funktsioon rakendab suure võimsusega konvektsioonsüsteemi kiiresti soovitud temperatuuri saavutamiseks ning kõrvaldab nii täielikult eelsoojendamise vajaduse.
Cook4 funktsioon tagab ainulaadse paindlikkuse, võimaldades valmistada korraga kuni nelja erinevat rooga ilma, et nende maitsed ja aroomid seguneks.
Steamsense - 100% madala temperatuuriga auru ja kuumuse kombinatsioon praadide ja küpsetiste, ülikergete või ettevaatlikku hoolt nõudvate toitude valmistamiseks.
Pürolüütiline puhastustehnoloogia rakendab kõrge temperatuuriga tsüklit toidujääkide tuhaks põletamiseks, mille saab siis nuustikuga lihtsalt ära pühkida.
Teleskoopsiinid - ahjul on pehmelt liikuvad liugplaadid kasutuslihtsuse suurendamiseks.
Revolutsiooniline nanotehnoloogiline iXelium-töötlus kaitseb ahju kriimustuste eest ja tagab pindadele alati perfektse sära. Ja pindu on lihtne puhastada: vajate selleks vaid vett ja pehmet lappi.
Ahju laius, cm
60
Ahju maht, L
73
Aurufunktsiooniga
+
Automaatprogramme
8
Disain
W kollektsioon
Elektrooniline taimer
+
Energiaklass
A+
Jahe uks
+
Küpsetusfunktsioone
8
Lastelukk
+
LCD ekraan
+
Mõõtmed K x L x S, mm
595 x 595 x 564
Pürolüüspuhastus
3
Puutetundlik juhtimine
+
Teleskoopsiine
1
Värv
Roostevaba teras
Ventilaator
+
Võimsus, W
3650
WiFi ühendus
+