• Kaup kiirelt kätte
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
 • Kaup kiirelt kätte
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

INTEGREERITAV NÕUDEPESUMASIN ON ILUS NING SÄÄSTAB VETT JA ENERGIAT

INTEGREERITAV NÕUDEPESUMASIN ON ILUS NING SÄÄSTAB VETT JA ENERGIAT Integreeritav nõudepesumasin
09.01.2020

Kas oled ennast vahel avastanud olukorrast, kus tundub, et aega lihtsalt ei ole ning köögis toimetamine võtab kogu aja ära? Tänapäeva kiire elu tempo juures pakub olukorrale lahendust integreeritav nõudepesumasin. See suurepärane seade aitab sul aega kokku hoida, vett säästa ja mis kõige olulisem, sul jääb rohkem aega tegeleda enda hobide või perekonnaga. 

 

Miks on integreeritav nõudepesumasin parim abiline?

 • Modernne - Ilmselt ei kujuta paljud meist elu ettegi nii, et peaks ise nõusi pesema ja kuivatama. Tegemist on iga kaasaegse kodu kõige oluliseima kodumasinaga, ilma milleta hakkama saada on keerukas. Loomulikult on soovi korral ka võimalik nõud ise käsitsi läikima lüüa, kuid kas sellel kõigel on mõtet, kui saad suure hulga aega kokku hoida? 
 • Ökonoomne - Kui võrrelda nõudepesumasina kasutatud vee hulka käsitsi pesemisega, siis tulemus on ehk mõnele ootamatu - masinaga pestes hoiad kokku rahaliselt kuni 30%. Rääkimata sellest, et ei pea kuu alguses veearvet oodates hinge kinni hoidma. Peale selle, et see on mugav, säästad sa ka nõudepesumasinat kasutades loodust ning ei raiska puhast joogivett.
 • Ajaline võit - Peale pikka tööpäeva võtad jõu kokku ning valmistad perele maitsva õhtusöögi, kuid peale söömist oled sina ainus, kes jääb kööki koos mustade nõudega. Kui alustaksid nõude pesemist, siis kuluks selle peale koos kuivatamisega vähemalt veerand tundi, kuid asjade masinasse panek võtab minuti ja saad seda aega kasutada perega aja veetmiseks.
 • Puhtam tulemus - Pestes nõusi käsitsi, siis on selge, et ebamugav on kasutada vett, mille temperatuur on liiga kõrge - uskuda või mitte, kuid nõudepesumasinad on võimelised teie nõusi pesema kaks korda suurema temperatuuriga. Kõrge temperatuur on oluline, sest suurem osa pisikutest ja bakteritest elavad just köögis, ning nende hävitamiseks ei piisa leigest veest. Samuti võivad sattuda nõude peale bakterid kasutades liiga vana käsna või rätikut, mis on juba varasemalt kujunenud bakterite pesitsuspaigaks. 
 • Stiilne lahendus - Tänases sisekujunduses on väga oluline, et kõik oleks võimalikult peidetud või nähtamatu - olgu siis tegemist juhtmete, külmkapi või mille iganes muuga. Nõudepesumasina puhul sobib selliseks tooteks väga hästi näiteks Indesit DIFP18B1AEU . Tegemist seadmega, mis on sobilik kasutamiseks ka kõige uhkemas ja kaasaegsemas köögis. Tänu oma erinevatele pesuprogrammidele ja A+ energiaklassile on tegemist oma klassi ühe parima nõudepesumasinaga.
 • Mugavus - Kes meist ei sooviks rohkem aega ja mugavat elu - keegi meist ei soovi viita oma vaba õhtupoolikut kraanikausi ääres nõusi pestes. Raskesti määrdunud nõude pesemine ja ka reaalselt puhtaks saamine võib vahest võtta palju aega ning peale kurnavat päeva täitsa läbi võtta. Kasutades nõude pesemiseks masinat ei pea sa üldiselt muretsema, kas põhja kõrbenud toit tuleb pannilt ära või tuleb minna poodi uue panni järgi.

 

Kõik soovivad, et oleks rohkem aega enda lähedaste jaoks ja kindlasti on elus ka rohkem asju, kui nõude pesemine käsitsi. Tegele asjadega, millega sa tahad tegeleda, mitte asjadega, mida peab tegema. Hooli loodusest ning endast ning proovime koos jätta puhtama ja kena looduse järgmistele põlvkondadele. Hoia kokku aega ja raha ning osta just endale sobilik seade e-poest.