• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

INTEGREERITAV TEHNIKA AITAB RUUMI SÄÄSTA

INTEGREERITAV TEHNIKA AITAB RUUMI SÄÄSTA integrated kitchen appearance
07.09.2019

Integreeritav kodutehnika ei ole mitte ainult modernne ja stiilne, vaid see on ka suurepärane viis, kuidas kodus ruumi säästa. Kõige enam kasutatakse integreeritavat ehk sisseehitatud tehnikat köögis, näiteks köögikappide vahele integreeritud nõudepesumasin või ahi, mikrolaineahi. Käesolevas postituses üritamegi välja tuua integreeritud tehnika eelised võrreldes traditsioonilise kodutehnikaga.

Veinikülmik Hotpoint-Ariston WL24A/HA

 

Kompaktne ja modernne köök

Võrreldes traditsioonilise, meile teada-tuntud köögiga on tänapäeval rohkem laineid löömas integreeritud köögimööbel. Üldjoontes jätab integreeritud tehnika köögis modernsema, minimalistlikuma ja avarama mulje. Näiteks külmik ei ole eraldiseisev ese köögis, vaid on integreeritud köögikappide vahele või pliit ei ole suur kobakas köögi tööpinna vahel, vaid võib olla integreeritud tööpinnale.

Tõsi küll integreeritud tehnikat ei ole võimalik pärast paigaldamist enam ühest kohast teise tõsta, nagu näiteks espressomasinat, kuid samas on võimalik integreerida espressomasin köögimööbli sisse nii, et see ei võtaks eraldi ruumi ära tööpinnalt. Pealegi sisseehitatud köögimööblit annab paremini sobitada igasse kööki olenemata selle disainist või värvilahendusest.

Selle asemel, et muretseda, kas Sinu köögimööbliga sobib paremini kokku hele või tume külmik, on integreeritud külmiku uksed võimalik katta samasuguse materjaliga nagu ülejäänud köögimööbel, mis jätab üldjoontes stiilsema mulje. Miks mitte integreerida külmiku juurde ka modernne veinikülmik või espressomasin kohviarmastajatele?

Stiilne vannituba

Integreeritud tehnika ei kuulu enam ammu vaid köögisisustuse pärusmaale, vaid saab kasutada ka igal pool muljal Sinu kodus. Tahad muuta enda vannitoa stiilsemaks ja kompaktsemaks? Miks mitte. Üks suurepärane võimalus selleks on integreeritud pesumasin. Eriti hästi aitab see ruumi kokku hoida sellistes korterites ja majades, kus ei ole suurt ja avarat vannituba ning riiuli- või kapipinna ja lisaks veel pesumasina vannituppa paigutamine võib tunduda võimatu missioon. Integreeritud pesumasin pakub Sinu jaoks lahenduse. Integreeri oma pesumasin vannitoa kappide või riiulite vahele, see aitab hoida kokku ruumi ning ei riiva silma.

 

Integreeritud tehnika – stiilne ja kauakestev

Gaasi-elektriplaat Schlosser GE641FFD

Võrreldes eraldiseisva tehnikaga, kipub sisseehitatud kodutehnikal olema pikem eluiga. Samuti annab integreeritavat tehnikat kergesti paigaldada ka ebatraditsiooniliselt. Me oleme harjunud, et köögis pliit ja ahi on peaaegu alati üksteise lahutamatud osad. Samas on ju üsna ebamugav küürutada ahju ees, et jälgida, kas küpsetis ahjus on valmis või mitte.

Integreeritav ahi annab Sulle võimaluse paigaldada ahi kõrgemale, nii et sa ei peaks enam kummardama ega küürutama, et ahju asju asetada või sealt välja võtta. Samuti ei pea pliit olema eraldiseisev osa kogu ülejäänud köögi tööpinnast, vaid integreeritav pliit annab võimaluse paigaldada pliit otse töölaua keskele. Integreeritav köögimööbel annab ka võimaluse miksida erinevad tüübid kokku. Näiteks ei pea Sa valima, kas osta gaasi- või elektripliit. Miks mitte paigaldada tööpinnale plaat, mis sisaldab mõlemat? Integreeritava tehnika puhul puuduvad piirid selle osas, kuidas mööblit kodus paigutada.

Vaata kõiki meie poes pakutavaid integreeritava tehnika võimalusi!