• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

KUIDAS TOIMIVAD INTEGREERITAVAD ÕHUPUHASTAJAD?

KUIDAS TOIMIVAD INTEGREERITAVAD ÕHUPUHASTAJAD? Integreeritavad õhupuhastajad
05.03.2020

Integreeritavad õhupuhastajad on meile abiks köögis, kui soovime, et terve elamine ei oleks toidulõhna täis. Õhupuhastajaid on väga erinevaid, ning samuti on suurused muutuvad - saate valida endale just sellise, millist teil vaja on. Meeles tasub pidada seda, et puhastaja pind peaks olema kindlasti suurem, kui seda on teie pliidi pind. Põhjus selleks on väga lihtne - juhul kui puhastaja pind on väiksem, siis ta ei ole suuteline kogu õhku ära puhastama ning asjal ei ole nii suurt efektiivsust. Vaatame aga lähemalt, mida on vaja teada enne, kui asute endale puhastajat valima. 

Mis üldse on integreeritavad õhupuhastajad?

Lühidalt öeldes on integreeritav õhupuhastaja selline seade, mille saate oma köögis ära peita näiteks ülemise kapi sisse ja köögis pole seda üldse näha. Sarnaselt toimivad ka integreeritavad nõudepesumasinad. Kui valite endale toodet, siis tasub kindlasti vaadata, et mõõtude poolest see teile ka kindlasti ära mahuks. Loomulikult on õhupuhastajate mõõtude valik väga lai, ning enda jaoks sobiliku peaks igaüks leidma ka meie e-poe õhupuhastajate kategooriast. 

Funktsioonid

Üldistavalt võib öelda, et kõigil õhupuhastajatel on üks eesmärk - võimalikult palju söögitegemise ajal tekkivat auru ja aroomi endasse imeda ning sellega tagada kasutajale puhtam ja värskem õhk. Küll on aga erinevatel õhupuhastajatel ka palju muid funktsioone, mis võivad tulla kasuks igapäevastes toimetustes. Näiteks enamikel on mitu erinevat kiirusastet, mille vahel saate valida. Alati ei ole vaja, et täisvõimsusel toimuks äratõmme. Samuti on suuremal osal seadmetest valgusfunktsioon, ehk saate seda kasutada enda pliidi valgustamiseks ning ei pea alternatiivseid lahendusi otsima. 

Disain

Sõltuvalt tootjast ja mudelitest erineb ka stiil ja disain väga palju. Suuremal osal õhupuhastajatest on aga üks sarnane nimetaja - kõik on toodetud roostevabast terasest, et kogu asi oleks tugev ning kuuma auru käes ei tekiks erinevad roostega seotud probleeme. Faber In-Nova Comfort EV8 X A60 on näiteks seade, millel on kena disain, mis ühildub iga kaasaegse köögiga ja samas on võrreldes paljude teiste õhupuhastajatega ka difuusermootor, mis tagab suure jõudluse.

Õhupuhastaja Faber In-Light 52cm

Võite mõelda, miks on Faber In-Light 52cm õhupuhastaja nii eriline? Tegemist on ühe parima õhupuhastajaga, mis üldse saadaval on praegusel hetkel, ning võimaluse korral soovitame selle toote kasuks ka otsustada. Selle õhupuhastaja teevad eriliseks võimas mootor, elegantne disain ja LED valgustus, mida väga paljudel teistel toodetel ei ole. Tegemist on täieliku luksusmudeliga. Samuti on antud seadme mootor ülimalt vaikne ja energisäästlik. Lisaks on võimalik antud seade ühendada ka teiste Faberi seadmetega. Kogu protsessi on võimalik mugavalt juhtida puldiga ning väga palju on erinevad funktsioone õhu puhastamiseks. Filtri määrdumine on alati suur mure, ning seda ei ole väga paljudel õhupuhastajatel kontrollida, küll aga on seda võimalik vaadata indikaatori pealt Faberi seadmel.