• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Induktsioonplaat De Dietrich DPI7688XS

Induktsioonplaat De Dietrich DPI7688XS  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7688XS  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7688XS  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7688XS  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7688XS  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7688XS  
Veel pilte
De Dietrich DPI7688XS
NB! Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.
DE DIETRICH 2017/2018 AASTA UUS KOLLEKTSIOON!

HoriZone tsoon  - pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutajate vajadustele. HoriZone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Võite ka valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi 1 horiZone tsoon koosneb 6-st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.
HoriZone Play - plaadi HoriZone keedualal saab mugavalt kasutada spetsiaalset lisavarustust. Komplektis on puidust tööpind, lisavarustusena on saadaval grillpann ja planchapann.  Lisad on HoriZone keeduala mõõtudega ja tänu omavahelisele ühendusele saab neid mugavalt üle plaadi libistada.
Boost funktsioon võimaldab kohest lülitumist maksimumvõimsusele, 3 otseteed on eelprogrammeeritud erinevatele võimsustele ning neid on võimalik ümberprogrammeerida seadistusele, mida kasutatakse kõige enam.
Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik teie poolt seadistatud veehulga keemistemperatuurini viimiseks. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisada vette pasta, riis vms. Vett hoitakse keemistemperatuuril seni, kuni toit on valmis.
Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.
Start control funktsioon on spetsiaalselt välja töötatud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud.Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.
Läbitud kuumutusaja näit kuvab ekraanile, kui palju aega on möödunud viimasest võimsusseadistusest. Suurepärane funktsioon küpsetusprotsessi jälgimiseks, kui olete unustanud seadistada taimeri.
ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.
Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.
HoriZone keeduala maksimaalne kasutatav võimsus on 3700 W.

Pliidiplaadi juhtpaneeli ja keedualade vahel on roostevabast terasest iluliist.
Integreerimismõõdud L x S x K
560 x 490 mm
Juhtimisviis
Sensorjuhtimine
Keedualade arv
4
Kiirvalikud
+
Koguvõimsus, W
7400 W
Lastelukk
+
Plaadi laius, cm
65 cm
Raamita
+
Suur tsoon
2
Taimer
+
Välismõõdud L x S, mm
650 x 520 mm
Värv
Must
Võimsusastmeid
20