• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Induktsioonplaat De Dietrich DPI7766XP

Induktsioonplaat De Dietrich DPI7766XP  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7766XP  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7766XP  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7766XP  Induktsioonplaat De Dietrich DPI7766XP  
Veel pilte
De Dietrich DPI7766XP
958.80 € 990.76 €
Sinu võit: 31.96 €
Toode on laos!
Horizone tsoon vasakul pool -pliidiplaati on võimalik kohandada vastavalt kasutajate vajadustele. Horizone pliidiplaat pakub kohandatavat toiduvalmistamise tsooni, millel võib kasutada nii ühte suurt keedunõud kui ka mitut väikest nõud eraldi. Võite ka valida: kas 1 seadistus kogu tsoonil või 2 erinevat seadistust kontrollimaks kahte eraldiseisvat tsooni. HoriZone tsoon annab kuni 20% ekstra lisaruumi, võrreldes ükskõik millise tavalise pliidiplaadiga. Seda kõike tänu sellele, et kui tavalise pliidiplaadi sama suur osa koosneb 2st induktorist, siis De Dietrich pliidiplaadi horiZone tsoon koosneb 6st induktorist. Tänu rohkematele induktoritele suudab ala katta ära palju suurema pinna, mida kasutada küpsetamiseks.
Boil funktsioon võimaldab pliidiplaadil automaatselt määrata võimsuse, mis on vajalik Teie poolt seadistatud veehulga keemistemperatuurini viimiseks. Kui vesi hakkab keema, kõlab helisignaal, mille järel on õige aeg lisata vette pasta, riis vms. Vett hoitakse keemistemperatuuril seni, kuni toit on valmis.
Switch - plaadil on võimalik küpsetamise käigus eelnevalt seadistatud võimsus ümber kohaldada ühelt keedualalt teisele ja plaat tunneb ära nõu uue asukoha ning küpsetamine jätkub varem seadistatud võimsusega valitud uuel tsoonil.
Taimer on igal tsoonil eraldi ja seda on võimalik seadistada vahemikus 1-99 minutit.
Start control funktsioon on spetsiaalselt välja toodud roogadele, mis on veelgi maitsvamad siis, kui need on varem ette valmistatud. Enne serveerimist ülessoojendamiseks või aeglaseks kuumutamiseks, seadistage võimsusaste tasemele 1-4 ning määrake vajaminev kuumutusaeg ja lõpuaeg.
ICS kohaldab tsooni vastavalt panni suurusele ja tagab maksimaalse efektiivsuse.
Recall funktsioon peatab kõik seadistused plaadil ühe hetkega.

Pliidiplaadi juhtpaneeli ja keedualade vahel on roostevabast terasest iluliist.
Integreerimisava laius, mm
900
Integreerimisava sügavus, mm
410
Juhtimisviis
Sensorjuhtimine
Keedualade arv
4
Kiirvalikud
+
Koguvõimsus, W
11 100
Lastelukk
+
Plaadi kõrgus, mm
68
Plaadi laius, cm
93
Plaadi laius, mm
930
Plaadi sügavus, mm
440
Raamita
+
Suur tsoon
1
Taimer
+
Tööpinna sisse uputatav
+
Värv
Must
Võimsusastmeid
20