• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Induktsioonplaat Whirlpool WFS0377NEIXL

Induktsioonplaat Whirlpool WFS0377NEIXL  Induktsioonplaat Whirlpool WFS0377NEIXL  Induktsioonplaat Whirlpool WFS0377NEIXL  Induktsioonplaat Whirlpool WFS0377NEIXL  Induktsioonplaat Whirlpool WFS0377NEIXL  Induktsioonplaat Whirlpool WFS0377NEIXL  
Veel pilte
Whirlpool WFS0377NEIXL
443.50 € 458.30 €
Sinu võit: 14.80 €
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
Energiatõhus pliidiplaat Whirlpool mugavate kiirfunktsioonidega!
Kiirem, energiatõhus toiduvalmistamine. Induktsioontehnoloogia kuumutab panni, mitte pliidiplaati, vähendades energia hajumist 10% võrra ning tagades laitmatu tulemuse toidu valmistamisel.
Flexslide - ühildatav keeduala võimaldab kasutada suuremaid keedunõusid kahe keeduala üheks kombineerimisel.
Revolutsiooniline iXelium-pinnatöötlus kaitseb pliidiplaati kriimustuste ja korrosiooni eest, tagades sellele alati laitmatu sära. Lisaks on seda lihtne puhastada: vajate selleks vaid vett ja pehmet lappi.
Chef Control on uuenduslik abivahend, mis võimaldab valmistada toitu, ilma et oleks vaja temperatuuri pliidiplaadi kaudu reguleerida. Nihutage lihtsalt potte keedupinna 3 erineva tsooni vahel!
Intuitiivne puutetundlik liugur võimaldab kontrollida iga keeduala võimsust ja valgustatud näidik annab teada, millised keedualad on pliidiplaadil parajasti kasutusel.
Silmapaistev energiatõhusus. Power Management funktsioon võimaldab määrata kindlaks pliidiplaadi maksimaalse lubatud võimsuse koduse elektrisüsteemi ülekoormamise vältimiseks.
Automaatsed võimsussätted - valige puutenäidikult toiduvalmistamisfunktsioon ning pliidiplaat kohandab võimsuse automaatselt teie valikule sobivaks. Valida on 3 funktsiooni vahel:
Sulatamine - perfektne madalal kuumusel toiduvalmistamine. Melting funktsioon võimaldab valmistada toitu väga madalal temperatuuril, tagades nii ideaalse lahenduse šokolaadi, või muu sulatamiseks ning kergete ja ettevaatlikku hoolt nõudvate kastmete valmistamiseks.
Soojas hoidmine - soojad road, igal ajal. Väikese võimsusega Keep Warm funktsioon hoiab ära toidu jahtumise, kuni ülejäänud söök veel valmib.
Tasane keetmine - see funktsioon võimaldab saavutada perfektse tulemuse aeglast valmistamist nõudvate retseptide puhul ning hoiab ära toidu sitkeks muutumise.
Integreerimisava kõrgus, mm
50
Integreerimisava laius, mm
750
Integreerimisava sügavus, mm
480
Juhtimisviis
Liugjuhtimine
Keedualade arv
4
Kiirvalikuid
3
Lastelukk
+
Plaadi kõrgus, mm
54
Plaadi laius, cm
77
Plaadi laius, mm
770
Plaadi sügavus, mm
510
Power Management funktsioon
+
Raamita
+
Taimer
+
Tööpinna sisse uputatav
+
Ühildatav tsoon
1
Värv
Must
Võimsusastmeid
18