• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Toodet

Integreeritud tehnika kasutamine annab meile võimaluse planeerida tehnikat paikadesse ja kõrgustele, mis meile sobivad.

Eraldiseisva ahju puhul väga oluline: et saate ta paigaldada täpselt enda jaoks mugavale kõrgusele, siis on hea jälgida, mida toit ahjus teeb ja nii on ohutu ka toitu ahjust välja võtta. 

Külmikute soetamisel on erinevad lähenemisnurgad. Osa inimesi leiab, et mitteintegreeritud külmkapp jätab talle suurema valikuvõimaluse toote soetamisel. Teised aga leiavad, et neile meeldibki külmkapi fassaadi värv ja soovivad seda rõhutada. Ometi annab külmkapi planeerimine kappi omad eelised. Üks on ülejäänud köögiga ühtlane joon ja ustega kaetud stiil. Teine on kindlasti tuulutuse küsimus. Nimelt peab mitteintegreeritud tehnikale jätma seinte juures piisavalt jahutus- ja tuulutusruumi. Integreeritud tehnika puhul on sellele kapi tootmisel aga mõeldud.

Tööpind on näiteks salatilõikamiseks ja taigna rullimiseks. Kui aga selle peale kogutakse rida köögitehnikat (mikrolaineahi, espressomasin jt), siis ei jää muudeks toiminguteks väga ruumi. Sellepärast on mõistlik paigutada võimalikult palju köögitehnikat eest ära kapitornidesse, et vabastada tööpind.

Mitteintegreeritud tehnika ja kappide vahele jääb tihtilugu vahe, kuhu koguneb tolmu ja kõiksugu sodi. Seda on väga ebamugav koristada.

Kuidas valida sobilikku:

Pliiti ja ahju

Külmkappi

Pesumasinat, pesukuivatit

Nõudepesumasinat